Mrj Bezpieczniej  1

Mrj Latwiej  1

Mrj Precyzyjniej  1

Mrj Oszczedniej  1

Oferta

Najlepsze produkty dla najlepszych efektów

MRJ AGROTIM oferuje szybki dostęp do kompletnej gamy produktów włoskiej firmy Arag oraz pomp marki Udor. Jakość produktów jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008.

 

Części do opryskiwaczy

 

Uprawy na polach i w sadach narażone są na działanie wielu szkodliwych czynników. Rośliny chronić można na różne sposoby – jeden z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych stanowią opryski. Opryskiwacze rolnicze i dostępne w naszym sklepie części do nich, umożliwiają równomierne i wydajne pokrycie upraw środkami chemicznymi.  

W naszej ofercie przedstawiamy szereg powszechnie stosowanych części do opryskiwaczy. Wśród nich znaleźć można przede wszystkim wysokiej jakości końcówki opryskiwacza sadowniczego, pompy, zawory, belki zraszające i wiele innych, niezbędnych elementów. Dostępne są również lance opryskiwacze, pracujące w zależności od modelu pod ciśnieniem od 15 do 60 barów.  

Produkty Arag i Udor

W MRJ Agrotim oferujemy szybki i wygodny dostęp do kompletnej gamy nowych części włoskich producentów – marek Arag i Udor, których jesteśmy dystrybutorem. Każdy z wyrobów cechuje się wysoką jakością wykonania i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Łatwe korzystanie z części usprawnia różnego rodzaju prace rolnicze.

Za sprawą bliskiej współpracy z najlepszymi producentami na rynku, wszystkim naszym klientom możemy zagwarantować wyjątkowo konkurencyjne ceny niezbędnych części do spryskiwaczy. Wysoka jakość wyrobów potwierdzona jest z kolei certyfikatem ISO 9001:2008. Każdy z produktów objęty jest dodatkowo gwarancją. Zainteresowane zakupem osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą części do spryskiwaczy. W razie potrzeby, zapewniamy fachowe doradztwo w ich doborze, oparte na naszym bogatym doświadczeniu w branży. Szczegółowe informacje o asortymencie dostępne są podczas kontaktu z naszymi pracownikami.

Partnerzy: