Slider Img 1

Dołącz do
LIDERÓW
INNOWACYJNOŚCI

Slider Img 2

Stawiasz na jakość?

Zadbaj o swoje uprawy razem z nami!

Slider Img 3

NOWOŚCI ARAG JUŻ DOSTĘPNE!

CENY, które pozytywnie zaskakują!

Oferta

Najlepsze produkty dla najlepszych efektów

MRJ AGROTIM oferuje szybki dostęp do kompletnej gamy produktów włoskiej firmy Arag oraz pomp marki Udor. Jakość produktów jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008.

 

Części do opryskiwaczy

 

Uprawy na polach i w sadach narażone są na działanie wielu szkodliwych czynników. Rośliny chronić można na różne sposoby – jeden z najskuteczniejszych i najbardziej opłacalnych stanowią opryski. Opryskiwacze rolnicze i dostępne w naszym sklepie części do nich, umożliwiają równomierne i wydajne pokrycie upraw środkami chemicznymi.  

W naszej ofercie przedstawiamy szereg powszechnie stosowanych części do opryskiwaczy. Wśród nich znaleźć można przede wszystkim wysokiej jakości końcówki opryskiwacza sadowniczego, pompy, zawory, belki zraszające i wiele innych, niezbędnych elementów. Dostępne są również lance opryskiwacze, pracujące w zależności od modelu pod ciśnieniem od 15 do 60 barów.  

Produkty Arag i Udor

W MRJ Agrotim oferujemy szybki i wygodny dostęp do kompletnej gamy nowych części włoskich producentów – marek Arag i Udor, których jesteśmy dystrybutorem. Każdy z wyrobów cechuje się wysoką jakością wykonania i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Łatwe korzystanie z części usprawnia różnego rodzaju prace rolnicze.

Za sprawą bliskiej współpracy z najlepszymi producentami na rynku, wszystkim naszym klientom możemy zagwarantować wyjątkowo konkurencyjne ceny niezbędnych części do spryskiwaczy. Wysoka jakość wyrobów potwierdzona jest z kolei certyfikatem ISO 9001:2008. Każdy z produktów objęty jest dodatkowo gwarancją. Zainteresowane zakupem osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą części do spryskiwaczy. W razie potrzeby, zapewniamy fachowe doradztwo w ich doborze, oparte na naszym bogatym doświadczeniu w branży. Szczegółowe informacje o asortymencie dostępne są podczas kontaktu z naszymi pracownikami.

Partnerzy: