O MRJ

Z nami to możliwe

MRJ Agrotim jest nowo powstałą firmą, której fundament zbudowany jest na 20-letnim doświadczeniu i wiedzy Małgorzaty Wawrzyniak. To ona pierwsza zapoznała polski rynek rolny z doskonałą jakością i niezawodną produkcją włoskich firm Arag oraz Udor. Od 2016 roku MRJ Agrotim ma zaszczyt być ich oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

Nasza misja – szanując naturę, rozwijać precyzyjne i nowoczesne rolnictwo w Polsce, pomagać mnożyć plony naszych klientów. Z nami to możliwe.

bogata
oferta

profesjonalne
doradztwo

korzystne
warunki

wysoka
jakość

Współpracujemy z ARAG

Rozpoznawalna na całym świecie włoska marka ARAG powstała w 1976 roku. Już 40 lat firma pracuje nad innowacjami w technologii oprysku oraz rolnictwie precyzyjnym, wciąż wprowadzając coraz to nowsze i atrakcyjniejsze dla klientów rozwiązania. Marce Arag zaufali najlepsi producenci opryskiwaczy na całym świecie. Zaufaj i Ty

Produkty UDOR

Czołowy producent pomp – firma UDOR powstała w 1966 roku. Misją firmy jest być marką bezkonkurencyjnie innowacyjną i niezawodną. Oferta włoskiego producenta jest bardzo bogata (ok. 200 modeli pomp). Co ważne, pompy są bezawaryjne i mają długą żywotność. Firma kładzie nacisk na ciągle doskonalenie produktów i ich wydajności.

Partnerzy:

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeżeli się zgadzasz, zatwierdź komunikat, jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności